Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Gürsoy Grup olarak, Şahane markası için titizlikle çalıştık, bilimsel yöntemlerle pazarlama karması üzerinde durduk ve sektörde faaliyet gösteren diğer döner zincirlerinden nasıl farklılaşacağımıza karar verdik. Onların neleri iyi yaptığına baktık, güçlü yanlarını gözlemledik ve elbette kendi «farklılaşma stratejimizi» Gürsoy’un değerleriyle birlikte şekillendi.

Evet, neden bizi tercih etmelisiniz, şimdi bunları sıralayalım.
 

Lezzetimizin Sırrı Geleneğimizde Saklı

Çünkü biz geleneksel lezzetin izinden gidiyoruz. Misyon bildirgemizde yazdığımız gibi “Hakiki Döneri Demokratikleştiriyoruz!” Şahane olarak biz, herkesin kaliteli ve lezzetli döneri ucuza almasını istiyor, kaliteli olanının ille de pahalı olması gerektiği yargısına katılmıyoruz. Demokratikleştiriyoruz diyoruz, çünkü sağlıklı gıdanın tüketiminde herkesin eşit olmasını arzu ediyoruz. Bunu özellikle vurguluyoruz çünkü sırf tüketiciye ucuza servis etmek için üretilen dönere benzeyen ürünlerin peşinde değiliz. Görüntüsüyle, lezzetiyle, yapım ve takım usulüyle ve elbette en önemlisi ürün reçetesiyle yüksek kalitenin izindeyiz. Dönerlerimizim karışımında dana etinden başka, lezzet katması için kuzu eti ve kuyruk yağı kullanıyoruz. Maliyeti düşürmek için kullanılan iç yağı, böbrek yağı, kuzu gömlek yağını ürünlerimize asla katmıyoruz. Başkaca herhangi bir katkı maddesinin olmadığı dönerlerimizin yağ oranı da Türk Gıda Kodeksi'nin belirlediği sınırlar içinde. 
 

En Önemli Hassasiyetimiz: Sağlık

Gürsoy Grup olarak et sektöründe 28 yıllık birikimimiz var. Yılların tecrübesiyle ve üretici firma olmanın bilinci ve hassasiyetiyle HACCP, İSO, Helal Gıda ve Türk Gıda Kodeksi’nin standartlarını toplam kalite yönetimi mantığıyla uyguluyor, tüm süreçlerimizde bilimsel metotlarla hareket ediyoruz. Tedarik ve sevk süreçlerimizin tamamında soğuk zinciri başarıyla uyguluyor, “sürekli iyileştirme” anlayışıyla çalışıyoruz. Biliyoruz, çözülememiş sorun yoktur, ilgilenilmemiş sorun vardır.

Şahane olarak bizler dönerimizi sadece ama sadece Türk Gıda Kodeksi’ne uyan işletmelerimizde takıyoruz. Bu konuda yönetmelik çok açık. (Türk Gıda Kodeksi’ni ulaşmak için lütfen tıklayınız.) Sağlık ve hijyenin işimizin olmazsa olması olduğunu biliyor, her işin başı sağlık diyoruz.
 

Üstün Müşteri Hizmetleri İddiasıyla Yola Çıktık!

Sektörümüzde gördüğümüz en büyük eksikliklerden biri müşteri hizmetleri. Zincir restoranların self servis uygulamaları içinde olmaları, personel maliyetini müşteriye yansıtmamaları için şart ama bu “0” müşteri hizmetleri demek de değil. Biz, ne güler yüzün, ne nezaketin ne de hızlı ve temiz servisin bir bedeli olduğuna inanıyoruz. Bu daha çok bir tutum, anlayış ve sistem meselesi. Elbette bu anlayışı kurum kültürünün parçası kılmak için doğru kadroları oluşturmanız, o kadroları doğru prensiplerle yönlendirmeniz ve eğitimi eksik etmemeniz gerek. Biz de bu iddiayla yola çıktık.

Yetersiz hizmeti ne yazık ki sıklıkla gözlemliyor ya da onunla muhatap oluyoruz, bu bir müşteri olarak da bizleri mutsuz ediyor. Şahane olarak bizler esnafça ilgiyi profesyonel bir tutumla buluşturma arzusundayız. Müşterilerimizin sadece iyi döner için değil, iyi insanlardan güzel hizmet almak için de gönül rahatlığıyla restoranlarımıza gelmesini ve yine huzur içinde oradan ayrılmalarını istiyoruz. Şu eski deyişi kendimize sürekli hatırlatıyoruz: “Gülmeyi bilmeyen dükkân açmasın!”
 

Hedefimiz: Rekabetçi Fiyat, Büyük Marj

Gerek nihai müşterilerimizin gerekse bayilerimizin mutluluğu için en önemli meselelerden birinin «fiyat-kalite» dengesini tutturmamız olduğunu biliyoruz. Ve biz bugün üretici firma olmanın gücüyle en lezzetli ve hakiki döneri bayilerimize sektördeki en ucuz fiyattan veriyoruz: bu tutumumuz, gelecekteki tavrımızın da garantisi: Her zaman en düşük fiyatı yakalayamasak da bayilerimize verdiğimiz döner fiyatlarında her daim rekabetçi olacağımıza söz veriyoruz. Ayrıca menüleri de en düşük fiyattan b