Hakkımızda

Şahane, bir AFC Gürsoy Grup markasıdır. 1992 yılında kurulan Gürsoy Gıda, çeyrek asırdan fazla bir zamandır, gıda sektörünün et grubunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki pek çok işletme gibi büyük hedef ve umutlarla ama mütevazı imkânlarla yola çıkan Gürsoy Grup, en büyük sermayesinin ilkeli olmak, çok çalışmak ve müşterisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle o yıllardan bugünlere büyüyerek geldi. Şimdi aynı tutku ve inançlarla ve Şahane GD markası adıyla Türkiye’nin geleneksel lezzeti olan döneri halkla buluşturuyor, hakiki döneri demokratikleştiriyor.

Başarı Tesadüf, Umut Bir Yöntem Değildir!

Uzun yıllar damgasını vurmuş hiçbir işletmenin başarısı tesadüflerle açıklanamaz, hele gıda sektöründeyseniz şansın yardımıyla en fazla birkaç yıl ayakta kalabilirsiniz. İnsan sağlığıyla doğrudan ilgili olan sektörümüzün birincil önceliği gıda güvenirliliğidir ve bu kritik faktör en ufak bir hatayı dahi kaldırmaz. Gürsoy Grup olarak, kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin seçkin kurumsal işletmelerine ve büyük markalarına et tedarik ettik ve halen ediyoruz. Üretici firmamız toplam kalite yönetimi bilinci ve müşteri odaklı hizmetiyle kurumsal standartlarını geliştirmekte, her gün daha üst seviyeye taşımaktadır.

Misyon

Hakiki döneri, profesyonel tutum ve esnaf ilgisiyle halkımıza uygun fiyata sunarak döneri demokratikleştirmek.

Vizyon

Türkiye'nin en kaliteli ve lezzetli döner markası olmak ve ülke genelindeki zincir restoranlarımızla bu geleneksel tadı ülkenin bir ucundan diğerine ulaştırmak. 

Değerler

Samimiyiz: Tüm düşüncelerimizde, iletişimimizde ve hareketlerimizde adil ve açığız.

Müşterimizi Merkeze Koyarız: Ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer katmaya odaklanırız.

İnsanlara Saygı Duyarız: İnsana, insanla insanca hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

İşimizi Verilerle Yönetiriz: Biz sürekli iş sonuçlarımızı veriler yoluyla gözden geçiririz.

Kendimizi Sürekli Geliştiririz: Bugün hangi işleri daha iyi yapabiliriz diye sorarız.

KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ

Hijyen gıda firmaları için olmazsa olmazdır, ama bu onun gereklerinin her zaman hakkıyla, yapıldığı anlamına gelmez, gıda güvenliği de iyi niyetli beyanlara emanet edilemez. Konu gıda ve güvenlik olduğunda işlerin yolunda gideceğini umut etmekten daha fazlasına ihtiyacımız vardır. Mesela bilimsel bilgilere dayanan kalite politikalarına ve buna bağlı iş süreç ve prosedürlerine. Ancak bu da yeterli değildir, üretilen gıdanın güvenliğinin sağlanması için denetim ve kontrol mekanizmalarının etkin işleyişi şarttır. Biz, Gürsoy’da sadece kendi tecrübelerimizden değil, tüm gıda sektörünün tecrübelerinden yararlanarak üretim yaparız. Hatta tüm kalite kontrol ve yönetim sistemlerinin bilgisinden istifade ederiz dememiz daha doğru olacaktır. PUKÖ döngüsünü yani Planla-Uygula-Kontrol Et-Önlem Al ayaklarından oluşan bu önemli yönetim aracını üretimin her aşamasında kullanır, kalite ve gıda güvenliği politikalarımızı bu sayede sürekli iyileştirir ve güçlendiririz.

Bu doğrultuda;

* Konuyla ilgili yasal mevzuatlara uygun düzenlemeler yapar, sektörümüzdeki en ilerici ve yeni gıda güvenliği uygulamalarını izler, kendimize örnek alırız.

* Tüm çalışanlarımızı temel eğitimlerden geçirerek onların gıda güvenliğine dair bilgi ve becerilerini artırır, bilinçlenmelerini sağlarız.

* Tedarikçilerimizle ilişkilerimizde konuya ilişkin hassasiyetlerimizi ön planda tutarak hareket eder, onların kalite şartlarımıza uygunluklarını denetleriz.

* İş süreçlerimizde çeşitli kontrol kademeleri oluşturarak kriz yönetimde değil, risk yönetiminde yetkinleşiriz. Her kontrolün son kontrolmüşçesine yapılması gerektiğini biliriz.

* Çevre, sağlık, iş ve işçi sağlığı ve güvenliği gibi hayati önemde gördüğümüz konularda kendimizi sürekli geliştiririz.