Restoran yeri seçiminde sizinle birlikte çalışıyor, bu zorlu kararda sizi yalnız bırakmıyoruz. Gerek restoran yerinin ticari potansiyelinde gerekse kiralarla ilgili hususlarda sizlere düşüncelerimizi aktarıyor, danışmanlık veriyoruz. Keşif ve fizibilite çalışmaları için ücret almıyoruz.
Her şeyden evvel kurumsal değerlerimizde buluşmayı önemsiyoruz. Bundan başka müşteri memnuniyetine inanan ve bunu sağlamak için canla başla çalışacak kişilerle yollarımızı birleştirmeyi istiyoruz. Ekibine işinin başında liderlik edebilecek, kendi gelişimini de takım arkadaşlarının gelişimini de önemseyen, hedefleri olan ve yatırım için gerekli finanslar kaynakları sağlayabilen girişimcilerle çalışacağız diyoruz.
Dönerimizin ana hammaddesi dana etinden oluşmaktadır. Geleneksel dönerin reçetesindeki karışımı birebir uyguluyor, dönere lezzet katması için az miktarda kuzu eti ve kuzu kuyruk yağı katıyoruz.
Haklısınız, sadece dönerin lezzeti yetmez, ekmek de lezzetli olmalı diyor, kendi ekmeğimizi fırınlarımızda kendimiz üretiyor, müşterilerimize döneri gobit ekmekle, alıştıkları tatla sunuyoruz.
Franchise restoranlarımızın kurulumu anlaşmalı mimari gruplar tarafından yapılmaktadır. Ortalama 120 m2 karelik bir dükkanın konsept maliyeti yaklaşık olarak 250 bin TL - 300 bin TL civarındadır.
Bu restoranınızı nasıl işlettiğinize bağlı olarak değişiklik gösterse de yatırımınızı en fazla 24-30 aylık bir sürede çıkarabileceğinizi öngörüyoruz. Bu süre kesinlik içermeyen tahmini bir süredir.
Biz ana ve yan ürünleri sizlere tedarik ediyor, herhangi bir nakliye bedeli almıyoruz.
Franchise noktalarımızın personel seçimlerinde sizlere destek veriyor ve süreç içinde onları temel mesleki eğitimlerden geçirip saha ekibiyle destekliyoruz.
Ulusal ve yerel tanıtımlar yoluyla sizi sürekli olarak destekliyor, bulunduğunuz bölgedeki müşterilere ulaşmanız için size pazarlama önerileri sunuyor, kampanyalar geliştiriyoruz.
Franchise sözleşmelerimizi 5 yıllık olarak düzenliyoruz.
Franchise noktalarımızın ve çalışanlarımızın motivasyonunu önemsiyor, hedef bazlı bir ödüllendirme sistemiyle hareket ediyoruz. En yüksek ciro, en iyi müşteri hizmetleri gibi bizim için kritik performans kriterlerindeki başarıları sadece tebrik etmiyor, mali olarak takdir ediyoruz.
Müşteri hizmetleri birimimiz sayesinde gelen çağrı ve mailler yoluyla nihai müşterimizin görüş, öneri ve değerlendirmelerini takip ediyor, onların istek ve taleplerini hızla değerlendiriyoruz. Müşterilerimize hızla ve özenle yanıt veriyor, elde ettiğimiz geribildirimleri franchise noktalarımızla da paylaşıyoruz.